Twoje wybory prywatności
Jak opisano w naszej Polityce prywatności, zbieramy dane osobowe wynikające z Twoich interakcji z nami i naszą stroną, w tym za pomocą plików cookie i podobnych technologii. Możemy również udostępniać te dane osobowe podmiotom trzecim, w tym partnerom reklamowym. Robimy to, aby wyświetlać Ci na innych stronach reklamy lepiej dopasowane do Twoich zainteresowań oraz z innych powodów opisanych w naszej polityce prywatności.
Udostępnianie danych osobowych na potrzeby reklamy ukierunkowanej w oparciu o Twoje zachowanie na różnych stronach może być uznane za „sprzedaż”, „udostępnianie” lub „reklamę ukierunkowaną” w rozumieniu RODO. W zależności od miejsca zamieszkania możesz mieć prawo do sprzeciwu wobec tych działań. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.
Jeżeli odwiedzasz naszą stronę z włączonym sygnałem Global Privacy Control, w zależności od Twojej lokalizacji potraktujemy to jako sprzeciw wobec działań, które mogą być uznane za „sprzedaż” lub „udostępnianie” danych osobowych albo za reklamę ukierunkowaną, dla urządzenia i przeglądarki użytych do odwiedzenia strony.